"Зробимо Україну чистою!"

Громадська організація «Let's Do It Ukraine» — це частина всесвітньої організації «Let's do it World!», яка по всьому світу в 112 країнах проводить екологічні заходи.

За 5 років проведення акції «Зробимо Україну чистою» організаторам вдалося вийти на рівень екологічного фестивалю, коли після ранкового прибирання територій відбуваються інтерактивні заходи. Минулого року в Україні взяли участь у прибиранні своїх міст майже 170 тисяч людей, але організатори очікують, що цього року до акції долучиться близько 250 тисяч українців.

У кожній області є відповідальні особи, які організовують  акцію «Зробимо Україну чистою!» на місцях. Цього року в Сумах заплановано прибрати близько 50 локацій. Під час проведення акції волонтери співпрацюватимуть з органами влади, місцевими громадськими організаціями, представниками бізнесу, культури, спорту.

Сьогодні команда «ЗУЧ – Суми 2015» активно  працює над втіленням заходів, що передбачені в рамках проекту.

Стартував фотоконкурс, який проходитиме до 19 квітня включно за номінаціями: «Freestyle», «Еко-полювання», «EkoShopФотошоп».

18 квітня в м. Суми буде проведений велоквест«Відпочивай з користю», який має на меті пропаганду здорового способу життя, екологічного транспорту і прибирання території.

Екстрім-батл, який відбудеться 21 квітня на стоянці ТРЦ «Мануфактура» та щорічний концерт «Чистофест», який буде проходити з 16 по 22 годину, після наймаштабнішого прибирання міста 25 квітня.

Координатори сумського осередку акції «Зробимо Україну чистою» закликають містян долучитись до корисної справи  та 25 квітня вийти із зони комфорту. Є нагода не словом, а ділом показати свою небайдужість. Потрібно розуміти, що кожен відповідальний за стан навколишнього середовища та здатний суттєво його змінити. Не знаете як тримати віники, совки, лопати? – приходьте і ми вас навчимо!
                       
                       

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте